21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #spanja

Etiketim: #spanja

Spanja do të ofrojë leje menstruale tre-ditore

Draft reforma e paraqitur në Spanjë do të thotë se grave do t'u garantohet pushim gjatë menstruacioneve Gratë që vuajnë nga dhimbje të forta të periodave...

Arsyeja kurioze pse spanjollët hanë kaq vonë

Ju mund ta kaloni me kënaqësi gjithë ditën duke ngrënë dhe pirë kudo që të jeni në Spanjë. Megjithatë, kini parasysh se kjo do të...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!