26.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #stuhi

Etiketim: #stuhi

Një stuhi diellore masive është rrugës për në Tokë

Stuhia diellore më e madhe në 4 vjet do të godasë Tokën. Ajo mund të prishë GPS dhe të godasë satelitët. Shpërthimi i parë i madh i ciklit aktual diellor...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!