6.5 C
Tirana, AL
Wednesday, February 21, 2024
Kreu Etiketimet #sulm

Etiketim: #sulm

NATO: Shpërthimi në Poloni ka të ngjarë të jetë shkaktuar nga...

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg tha të mërkurën se shpërthimet në Poloni të martën që morën dy jetë janë shkaktuar ndoshta nga...

Predhat ruse vrasin dy persona në Poloni. Alarmohet NATO

Dy persona janë vrarë në Poloni pasi shpërthinet goditën një fermë pranë kufirit me Ukrainën. Mendohet se ka qenë një sulm me predha ruse,...

“Sulmi i peshkaqenit më shpëtoi nga vdekja prej kancerit”

Një sulm peshkaqeni përfundoi duke i shpëtuar jetën një njeriu. Në korrik 2015, Eugene Finney ishte duke notuar në brigjet e Huntington Beach, Kaliforni, kur...

“Vikingu” që vret nëpër rrugët e Norvegjisë

Në një qytet të vogël norvegjez, një burrë i armatosur me një hark dhe shigjeta sulmoi qytetarët që po bënin pazar në një supermarket,...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!