6.5 C
Tirana, AL
Wednesday, February 21, 2024
Kreu Etiketimet #teatri

Etiketim: #teatri

Teatri përsëri aktiv. Suela Bako tregon për tri gratë dhe Misugin.

Regjizorja dhe aktorja e njohur Suela Bako ka vënë këtë javë në skenën e Teatrit Eksperimental pjesën "Tri gra dhe Misugi". Ja cfarë thotë...

Shtet allasoj. Çfarë duhet të bëjë Lulzim Basha si jurist dhe...

Kalimi në parlament i ligjit për truallin e teatrit ka qartësuar cdo dyshim apo dyzim se forma e shtetit që kemi mbi kokë nuk...

Mirë se erdhët në Republikën e Re pa Kushtetutë!

Miratimi i ligjit për ndërtimin e Teatrit të Ri me 75 vota pro, sipas të cilit toka publike këmbehet me ndërtimin e teatrit të...

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit: Disa individë e kanë ligësinë në...

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit publikon mashtrimin mediatik se Teatri Kombëtar ka pësuar dëme nga tërmeti i djeshëm. Aleanca publikoi foton si dëshmi në...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!