19.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 13, 2022
Kreu Etiketimet #televizion

Etiketim: #televizion

Punonjësja e televizionit shtetëror rus proteston gjatë transmetimit direkt

Marina Ovsyannikova, punonjësja e televizionit shtetëror rus që organizoi një protestë kundër luftës gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë lajmesh mbrëmë, tha se ajo e...

Shfaqjet si “Përputhen” a ndikojnë keq në shoqëri?

Kohët e fundit kemi vënë re në mediat televizive sesa popullore janë bërë aktorët apo pjesëmarrësit e “Përputhen”. Historitë dhe intrigat në emision, nuk...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!