19.5 C
Tirana, AL
Sunday, October 17, 2021
Kreu Etiketimet Termet

Etiketim: termet

Tërmet i fuqishëm pranë Acapulco të Meksikës

Një tërmet i fuqishëm goditi territore pranë qytetit turistik të Paqësorit Acapulko të martën në mbrëmje, duke vrarë të paktën një person dhe duke...

Haiti i tmerruar nga shkatërrimet natyrore; Tërmet i fuqishëm, mijëra të...

Numri i të vdekurve nga një tërmet me magnitudë 7.2 në Haiti po arrin 1.297. Tërmeti i fuqishëm shndërroi mijëra struktura në rrënoja. Vendi...

Tërmet i fortë në Turqi. Dhjetra të vdekur e qindra të...

Pak përpara orës 9 të mbrëmjes se datës 24 Janar, një tërmet me magnitudë 6,8 të shkalllës Rihter, ka goditur Turqinë. Deri në mëngjesin...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!