6.5 C
Tirana, AL
Wednesday, February 21, 2024
Kreu Etiketimet #threads

Etiketim: #threads

Twitter kërcënon të padisë Metën për aplikacionin rival Threads

Në një letër drejtuar CEO Mark Zuckerberg, një avokat për aplikacionin në pronësi të Elon Musk tha se Meta kishte përvetësuar në mënyrë të...

Instagram Threads: si mund të regjistrohem dhe a është ndryshe nga...

Aplikacioni më i ri i Meta mund të aksesohet me një llogari në Instagram dhe duket shumë si rivali i tij Pesë milionë njerëz u...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!