6.5 C
Tirana, AL
Wednesday, February 21, 2024
Kreu Etiketimet #trafikimi

Etiketim: #trafikimi

Zbulime interesante të aktivitetit të trurit që shfaqen gjatë ushtrimeve muzikore

Studiuesit në Japoni përdorën imazhe rezonancë magnetike për të studiuar trurin e nxënësve të shkollave të mesme gjatë një detyre të fokusuar në vëzhgimin...

DASH: Shqipëria nuk ka standartet minimale për eleminimin e trafikimit të...

Në një publikim të raportit Departamentit Amerikan të Shtetit (DASH), Zyra për Monitorim dhe Luftim të Trafikimit të Njerëzve ka raportuar së Shqipëria nuk...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!