21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #varferi

Etiketim: #varferi

Eurostat: 51% e shqiptarëve në rrezik të varfërisë dhe përjashtimit social

Gati 51% e qytetarëve të Shqipërisë ishin në rrezik të varfërisë ose përjashtimit social në vitin 2019, një përqindje që është më e larta...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!