30.5 C
Tirana, AL
Thursday, September 21, 2023
Kreu Etiketimet #zjarre

Etiketim: #zjarre

Flakët shkretojnë vendbanime në Hawai

Zjarret në Hawai e bëjnë zonën të duket sikur ka rënë bomba. Zjarret e së enjtes kanë shkretuar shtëpi në Maui. Deri tani raportohen 53...

Pamje nga sateliti mbi zjarret në Tokë gjatë 20 viteve të...

Zjarri është një pjesë e përsëritur e natyrës. Kohët e fundit, ne po shikojmë sesi ato janë shtuar. Kjo për shkak dhe të informimit...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!