27.5 C
Tirana, AL
Wednesday, June 19, 2024
Kreu Etiketimet #zyre

Etiketim: #zyre

Vetëm diçka mund ta parandalojë rënien tonë: rikthimi në zyrë

Në Historinë e tij të rënies së Perandorisë Romake, historiani Eduard Gibbon identifikoi një sërë shkaqesh për zbehjen e ndikimit dhe erozionit të pushtetit...

Apple përgatitet për t’ju kthyer normalitetit në zyrë

Kompania do t'u kërkojë punonjësve të punojnë nga zyra të paktën tre ditë në javë, ndërsa përgatitet për fillimin e shtatorit. Apple Inc. vendosi një...

Udhëtimet e biznesit po rikuperohen pasi më shumë drejtues po zgjedhin...

Që nga janari, Jen Coleman e ka hequr zakonin e saj të videokonferencave, duke fluturuar nga shtëpia e saj në Londër, fillimisht në Miami...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!