Ambasada Amerikane në Tiranë duket e kënaqur. Ja ҫfarë poston.

Ambasada Amerikane në Tiranë ka postuar këtë foto të gjysëmpeshkut dhe gjysëmbananes me tekstin e shkurtër Bravo Gjermania! Bravo Shqipëri!

Sot është njoftuar nga policia arrestimi në Gjermani i pronarit të kompanisë në kontenierin e së cilës u kapën javë më parë 613 kg kokainë.

/mendimi.al

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here