Ja personazhët publik që veshën kostume festive.

Surpriza më e madhe televizive në fundvit dhe fillimin e vitit të ri, ishte veshja në kostumin e babagjyshit e kryeministrit Edi Rama në një nga rubrikat tek “E diela shqiptare”.

Të tjerë personazhë publik gjithashtu kanë veshur kostume festive.

Ja disa prej tyre të publikuara në mediat sociale:

Hueyda El Sayed

Valbona Selmillari

Anxhela Peristeri

Edi Rama

Reila Bozdo

 

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here