30.5 C
Tirana, AL
Friday, July 19, 2024
Kreu Etiketimet #8mars

Etiketim: #8mars

The Economist: Indeksi i tavanit të qelqtë për 2023

Teksa po festojmë Ditën Ndërkombëtare të Gruas më 8 Mars, The Economist prezantoi "indeksin e tij vjetor të tavanit të qelqtë", një matës gjithëpërfshirës...

Pse festohet 8 Marsi?

Dita Ndërkombëtare e Gruas festohet çdo vit më 8 Mars për të përkujtuar arritjet dhe kontributet e grave gjatë historisë dhe për të mbrojtur...

Olena Zelenska, Zonja e Parë e Ukrainës, dhe arma e saj...

Është e qartë se gruaja e presidentit është e afërt me ata, jetët e të cilëve po shkatërrohen nga lufta – dhe rrjetet e...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!