23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #amberheard

Etiketim: #amberheard

Juria mbështet Johnny Depp, e shpërblen me 15 milionë dollarë

Johnny Depp fitoi çështjen e shpifjes kundër ish-bashkëshortes së tij Amber Heard të mërkurën dhe juria i dha atij 15 milionë dollarë dëmshpërblim. Depp iu...

Pse gjenerata Z po mbështet Johnny Depp dhe po fyen Amber...

Keni dëgjuar për gjyqin e famshëm mes aktorëve të Hollywood Johnny Depp dhe Amber Heard? Një ushtri fanatike e fansave të rinj të Depp...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!