Llogaria e Amber Heard në Twitter u çaktivizua pasi ish-i i saj, Elon Musk mori pronësinë

Heard dhe Musk u takuan pas ndarjes së saj nga Johnny Depp

Amber Heard nuk është më në Twitter.

Të enjten, disa fansa vunë në dukje se llogaria zyrtare e Heard në Twitter ishte çaktivizuar. Edhe pse arsyeja e largimit të saj nga gjigandi i rrjeteve sociale është e paqartë, si dhe koha specifike që ajo u largua, ish-i dashuri i saj, Elon Musk, së fundmi ka blerë dhe marrë përsipër Twitter.

Llogaria e Heard në Instagram është ende aktive, me postimin e saj të fundit më 1 qershor kur ajo ndau një deklaratë në lidhje me vendimin në padinë e saj për shpifje kundër ish-Johnny Depp.

Një përfaqësues i Heard dhe Twitter nuk iu përgjigj menjëherë kërkesës së Fox News Digital për koment.

Musk konfirmoi lidhjen e tij me Heard për revistën People në maj 2016. Çifti u ndanë në gusht të vitit të ardhshëm.

Heard i tha Hollywood Reporter në vitin 2018 se ajo kishte një “marrëdhënie të bukur” me themeluesin e Tesla.

Elon dhe unë patëm një marrëdhënie të bukur dhe tani kemi një miqësi të bukur, një miqësi që bazohej në vlerat tona thelbësore. Kurioziteti intelektual, idetë dhe biseda, një dashuri e përbashkët për shkencën. Ne thjesht u lidhëm me shumë gjëra sesa thjesht për gjëra që tregojë se kush jam unë nga brenda. Kam shumë respekt për të”, tha Heard në atë kohë.

Gjatë gjyqit për shpifje Heard kundër Depp, Musk reagoi menjëherë përpara se juria të merrte vendimin për të. Ai shkroi në Twitter dhe shkroi: “Shpresoj që të dy të vazhdojnë përpara. Në më të mirën e tyre, secili është fantastik.

Gjykata i dha Depp 10.3 milionë dollarë dëmshpërblim pasi ai fitoi gjyqin e tyre për shpifje që dominoi titujt kryesorë gjatë verës.

Ylli i “Pirates of the Caribbean” argumentonte se Heard shpifte për të në një shkrim të vitit 2018 që ajo shkroi duke detajuar abuzimin në familje.

Burimi: Fox News
Përktheu dhe përshtati: Mendimi.al
Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here