Kreu Etiketimet #bullizimi

Etiketim: #bullizimi

Bullizmi. Çfarë është dhe ku ndodh?

E. Alliu, Sh. Këllezi Fenomeni i bullizmit është një dukuri e vjetër.  I pari që e ktheu në objekt të studimeve të tij qe psikologu...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!