19.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 13, 2022
Kreu Etiketimet #CDC

Etiketim: #CDC

Çfarë është lija e majmunëve, virusi i rrallë i konfirmuar tashmë...

Një ditë pasi autoritetet shëndetësore të Massachusetts konfirmuan një rast të një sëmundje të rrallë dhe ndonjëherë serioze virale të quajtur lija e majmunëve,...

“Administrata e Sigurisë së Transportit nuk do të zbatojë mandatin e...

Administrata e Sigurisë së Transportit nuk do të zbatojë mandatin e maskës Covid-19 në aeroplanë dhe transporte të tjera publike, pasi një gjykatës federal...

Vaksina e Covid-19 tani edhe për fëmijët.

Shumë pyetje janë ngritur rreth mundësisë së vaksinimit të fëmijëve për virusin Covid-19. Edhe pse dilema të ndryshme kanë ngritur polemika mbi vaksinimin e...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!