23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #energjia

Etiketim: #energjia

Gjermania miraton 180 miliardë dollarë financim për të përshpejtuar zhvendosjen e...

Gjermania miratoi planet për "fondin e posaçëm të qeverisë për klimën dhe transformimin" për të investuar 177.5 miliardë euro (180 miliardë dollarë) gjatë katër...

Humbja e akullit në male do të dëmtojë turizmin, furnizimin me...

Nga kufiri jugor i Gjermanisë deri në majat më të larta në Afrikë, majat e akullta të maleve në mbarë botën kanë shërbyer si...

Pasiguria e viruseve, çmimet e energjisë kërcënojnë rimëkëmbjen e BE-së dhe...

Ekonomia e Evropës po rimëkëmbet nga recesioni pandemik më shpejt se sa pritej, thotë një parashikim i BE-së të enjten, por përballet me pasigurinë...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!