26.5 C
Tirana, AL
Friday, July 12, 2024
Kreu Etiketimet #kanabis

Etiketim: #kanabis

Studim: Kanabisi mjekësor mund të zëvendësojë opioidet e varur për lehtësimin...

Kanabisi mjekësor mund të jetë një zëvendësues i mundshëm për opioidet efektive, por shumë të varura, të përdorura shpesh për lehtësimin e dhimbjeve, sugjeron...

Kanabisi dhe Psikoza: Kërkimet vazhdojnë për lidhjen e tyre

E kemi prekur si temë më parë në artikullin e Korrik të 2021, Studimi: Skizofrenia e lidhur me përdorimin e mariuhanës, (kliko mbi artikull...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!