34.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #kimikate

Etiketim: #kimikate

EPA paralajmëron se “kimikatet toksike” janë më të rrezikshme nga sa...

Agjencia për Mbrojtjen e Mjedisit paralajmëroi të mërkurën se një grup kimikatesh të prodhuara nga njeriu, të gjetura në ujin e pijshëm, kozmetikën dhe...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!