19.5 C
Tirana, AL
Sunday, October 17, 2021
Kreu Etiketimet #kompani

Etiketim: #kompani

Italia konfirmon se do të zëvendësojë paraardhësin Alitalia

Prej disa vitesh është vënë re sesi kompania Alitalia, ka mangësi në shërbim dhe kujdes ndaj fluturimeve që ofron. Avionët janë shumë të vjetër,...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!