26.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #korrupsioni

Etiketim: #korrupsioni

Administrata Biden do të targetojë transaksionet ku njerëzit paguajnë para në...

Administrata Biden dëshiron të hedhë dritë të re mbi transaksionet ku njerëzit paguajnë para për shtëpi si pjesë e një përpjekje të gjerë kundër...

Lulzim Basha publikon renditjen e Shqipërisë për rryshfetin, korrupsionin dhe zbatimin...

Lulzim Basha ka postuar në Twitter renditjen e Shqipërisë sipas Raportit Botëror të Drejtësisë. Shqipëria renditet: Për rryshfetin: mes Zambias dhe Marokut Për zbatimin...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!