23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #menstruacione

Etiketim: #menstruacione

Gratë në Skoci tani kanë të drejtë ligjore për produkte falas...

Produktet menstruale, duke përfshirë tamponët dhe pecetat higjenike do të vihen në dispozicion pa pagesë në objektet publike në Skoci. Projektligji për Produktet Menstruale u miratua njëzëri...

Spanja do të ofrojë leje menstruale tre-ditore

Draft reforma e paraqitur në Spanjë do të thotë se grave do t'u garantohet pushim gjatë menstruacioneve Gratë që vuajnë nga dhimbje të forta të periodave...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!