23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #ndertim

Etiketim: #ndertim

Ndërtuesit e shtëpive e shohin ‘recesionin e banesave’ teksa bie në...

Rritja e normave të interesit dhe inflacioni anormalisht i lartë shkaktuan recesionin e banesave, thotë NAHB. Besimi midis ndërtuesve në tregun e banesave në SHBA...

Numri i lejeve të ndërtimit është në rritje

Shqipëria është sërish në rritje të industrisë së ndërtimit. Pas një periudhe krize, shohim sërish që ndërtimet dhe rindërtimet po lulëzojnë. Sipas raportit të fundit...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!