21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #raketaspike

Etiketim: #raketaspike

Eurospike prezanton në Tiranë raketat Spike

Kompania gjermano-izraelite Eurospike mbajti një takim me gazetarë dhe biznesmenë shqiptarë paraditen e 28 Qershorit 2021, në Tiranë. Eurospike është një ndërmarrje e përbashkët midis...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!