25.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #shperthim

Etiketim: #shperthim

Shpërthimi në fabrikën e municioneve në Serbi, të paktën 2 të...

Një seri shpërthimesh u dëshmuan në një fabrikë municionesh në periferi të kryeqytetit të Serbisë të martën, duke vrarë të paktën dy punëtorë dhe...

Shpërthen inceneratori në Gjermani. Zyrtarët gjermanë deklarojnë “rrezik ekstrem”

Një shpërthim i rëndë ka ndodhur në një fabrikë të djegies së mbeturinave në Leverkusen, Gjermani, duke lëshuar tym toksik që ngrihet mbi qytet....

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!