33.5 C
Tirana, AL
Saturday, July 13, 2024
Kreu Etiketimet #shqiperia

Etiketim: #shqiperia

DASH: Shqipëria nuk ka standartet minimale për eleminimin e trafikimit të...

Në një publikim të raportit Departamentit Amerikan të Shtetit (DASH), Zyra për Monitorim dhe Luftim të Trafikimit të Njerëzve ka raportuar së Shqipëria nuk...

Lulzim Basha publikon renditjen e Shqipërisë për rryshfetin, korrupsionin dhe zbatimin...

Lulzim Basha ka postuar në Twitter renditjen e Shqipërisë sipas Raportit Botëror të Drejtësisë. Shqipëria renditet: Për rryshfetin: mes Zambias dhe Marokut Për zbatimin...

Pikat kryesore nga Raporti i KE për Shqipërinë: Ecuritë dhe dobësitë...

Komisioni Evropian miratoi Paketën e tij të Zgjerimit për vitin 2021, të mërkurën, 19 Tetor, duke siguruar një vlerësim të detajuar të gjendjes dhe...

Shqipëria futet në listën e vendeve turistike me “rrezik të lartë”

Në një artikull të CNN ditën e djeshme, raportohet se sipas CDC (Qendra Kontrollit dhe Parandalimit të Sëmundjeve) në SHBA, Shqipëria është bashkuar me...

Çelen Lojërat Olimpike 2020 në Tokio: Kosova nis garat me medalje...

Pas një vit përpjekjesh, shtyrje kontratash, dhe një sërë sistemimesh për masat ndaj Covid-19 më në fund rihapen Lojrat Olimpike Tokio 2020. Shqipëria përfaqësohet nga...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!