21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #sperme

Etiketim: #sperme

Personat që përjetojnë ndjesi djegieje, ethe pas seksit mund të jenë...

Një mjek dhe konsulent seksi, Damian Avar, i njohur gjerësisht si 'Sabi Doctor' thotë se individët që përjetojnë një ënjtje, ndjesi djegieje dhe acarim...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!