6.5 C
Tirana, AL
Wednesday, February 21, 2024
Kreu Etiketimet #supermarket

Etiketim: #supermarket

Supermarketi më i madh britanik Tesco po vendos ngjitëse sigurie në...

Një supermarket Tesco po vendos ngjitëse sigurie në paketimet e djathit dhe gjalpit. Dyqani në Bethnal Green, Londër, kishte ngjitëse sigurie në paketimet 4.15 £...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!