6.5 C
Tirana, AL
Wednesday, February 21, 2024
Kreu Etiketimet #temitur

Etiketim: #temitur

Ndryshime të reja në kodin penal edhe për bigaminë dhe bashkëjetesën...

Kodi Penal në Shqipëri ka pësuar ndryshime të reja që sjellin masa më të ashpra për disa vepra penale, duke përfshirë bigaminë dhe marrëdhëniet...

Ndryshime në Kodin Penal: Mosha minimale për marrëdhënie seksuale me të...

Pas shpërthimit të lajmeve për abuzime ndaj të miturve, po ndërmerren hapa konkrete për ndryshimet në Kodin Penal në Shqipëri. Seksioni i krimeve seksuale,...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!