20.5 C
Tirana, AL
Monday, February 26, 2024
Kreu Etiketimet #thenie

Etiketim: #thenie

Victor Hugo mbi jetën, dashurinë dhe shpresën

Victor Hugo ishte një nga shkrimtarët më të mëdhenj francezë, i njohur si një lider i lëvizjes romantike dhe autor i klasikëve si Të...

Thënie nga Nënë Tereza që frymëzojnë dashuri, besim dhe shpresë

"Unë jam një laps i vogël në dorën e një Zoti që shkruan, i cili po i dërgon një letër dashurie botës," shkroi një herë...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!