26.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #tirana

Etiketim: #tirana

Ambasada Amerikanë në Tiranë njofton qytetarët mbi masat e sigurisë për...

Sot në një komunikatë për shtyp Ambasada Amerikanë në Tiranë, ka njoftuar qytetarët mbi tubimin politik që do të zhvillohet ditën e shtunë, të...

Numri i lejeve të ndërtimit është në rritje

Shqipëria është sërish në rritje të industrisë së ndërtimit. Pas një periudhe krize, shohim sërish që ndërtimet dhe rindërtimet po lulëzojnë. Sipas raportit të fundit...

Fëmijët e Priskës së Vogël denoncojnë pamundësinë për të shkuar në...

Zona Zero në televizionin Top News ka transmetuar në lidhje direkte problematikën e lidhur me fëmijët e mbetur pa shkollë në Priskë të Vogël...

Festa e Pavarësisë së ShBA, ambasada ndriçohet nga ngjyrat e flamurit

“Fotot e Ditës | Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë e ndriçuar me ngjyrat e flamurit amerikan, për të festuar Ditën e Pavarësisë...

Eurospike prezanton në Tiranë raketat Spike

Kompania gjermano-izraelite Eurospike mbajti një takim me gazetarë dhe biznesmenë shqiptarë paraditen e 28 Qershorit 2021, në Tiranë. Eurospike është një ndërmarrje e përbashkët midis...

Je në Tiranë në fundjavë? Ja ku mund të shkosh për...

Fundjavat në verë duhen organizuar për të mos të të kapur dembelizmi i ditëve të nxehta dhe të evitosh qëndrimi shtrirë deri në mesditë....

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!