23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #turizem #turizëm #bota #albania #albaniantourism

Etiketim: #turizem #turizëm #bota #albania #albaniantourism

“Efekti Flutur” në sektorin e turizmit në Shqipëri

Sipas Raportit të Impaktit Ekonomik të Udhëtimeve dhe Turizmit 2021- në mars 2021, të Këshillit Botëror të Udhëtimit dhe Turizmit (WTTC), ku janë krahasuar...

Turizëm: Efektet e pandemisë dhe tendencat e reja në tregun e...

Një industri tjetër e prekur negativisht nga pandemia është turizmi. Përpara pandemisë, turizmi ishte një nga sektorët më të rëndësishëm në ekonominë botërore. Pandemia...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!