22.5 C
Tirana, AL
Tuesday, July 23, 2024
Kreu Etiketimet #Zvicer

Etiketim: #Zvicer

Nëse Zvicra e mërzitshme nuk mund të shpëtojë bankat e saj,...

Oh, Zvicër - ajo tokë e bukur e stabilitetit financiar, besueshmërisë dhe gjithçka është paksa e mërzitshme. Jo më. Ndërsa Credit Suisse, huadhënësi i 19-të...

Shefi i bankës zvicerane jep dorëheqjen për shkeljen e Covid

Kreu i Credit Suisse ka dhënë dorëheqjen më pak se një vit pasi mori frenat e bankës së goditur nga skandali pas raportimeve se...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!