Trendi i fundvitit, bredhi natyral nga Megatek

Atmosfera e festave të fundvitit është zbukuruar edhe më shumë nga një detaj i ri këtë vit. Është bredhi natyral. Dhjetra personazhe VIP në Shqipëri e kanë bërë trend këtë vit përdorimin e bredhit natyral në vend të atij artificial.


Bredhi natyral është i rritur në plantacione të dedikuara sikurse lulet natyrale të cilat jemi mësuar ti blejmë pa rrënjë për ti dhuruar. Bredhi natyral u soll në Shqipëri për herë të parë si produkt nga kompania Megatek për ti bërë edhe më natyrale festat dhe për të ndërgjegjësuar publikun mbi kujdesin për planetin.


Dhjetra personazhë publikë, si Fjodora Fjora, Delinda Disha, Rudina Dembacaj, Viola Spiro, Sara Kolami, Sara Karaj etj. na kanë dhuruar momente të bukura në profilet e tyre me bredhat natyralë të zbukuruar plot shije. Zbulojini në këtë video.

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here