Çifti Zelenesky pozon për Vogue. Pro apo kundër?

Foto e çiftit Zelensky për kopertinën e revistës Vogue kanë haput një debat të madh në rrjete.
Duket se dy janë kampet e mëdha: ata që akuzojnë çiftin presidencial të Ukrainës që merren me pozime në kohën kur atdheu është në luftë dhe pala tjetër që mbështet fushatën e marrëdhënieve publike për të mbajtur gjallë globalisht kauzën e Ukrainës kundë Rusisë.
Po sjellim për ju poza të ndryshme nga photoshooting i fundit për Vogue më poshtë:

Çifti shfaqet i trishtuar dhe në kontekstin e luftës. Përqafimi që presidenti i ka dhënë bashkëshortes ka sens mbrojtës që komunikon mbrojtjen që ai ofron ndaj çdo gruaje të ukrainës. Ndërsa Olena Zelensky shihet si e fortë dhe e dedikuar në “fatin” e saj.

Por si ka dukej çifti në jetën e tyre para luftës. Vëreni me kujdes foto dhe buzëqeshjet e tyre:

Ndryshimi mes dy kohëve është i qartë.
Po ju si mendoni, pro apo kundër pozimit të çiftit Zelensky për Vogue? /mendimi.al

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here