Fevziu, Blushi, Haxhiu dhe Mane me kapele njësoj. A është ky një mesazh?

Blendi Fevziu ka udhëtuar drejt Panamasë këtë javë nga ku ka postuar një foto duke treguar edhe grupin e miqve me të cilët ka shkuar atje.
Blendi Fevziu, Ben Blushi, Baton Haxhiu dhe biznesmeni Samir Mane janë shfaqur në foto në Panama duke mbajtur secili në kokë kapele të të njëjtit model.
Duke patur parasysh fjalën e urtë të popullit shqiptar “sipas kokës, festja”, (sipas kokës, kapelja), cili është mesazhi i këtyre katër burrave influentë me kapele? /mendimi.al

Shpërndaje