Ish-të përndjekurit politik në protestë kundër Gramoz Ruҫit

Ish-të përndjekur politik në kohën e diktaturës dhe familjarë të tyre po protestojnë jashtë godinës së Kuvendit të Shqipërisë kundër votimit të Gramoz Ruҫit si kryetar i kuvendit. Ndërkohë në sallë ka filluar procedura e marrjes së mandateve nga deputetët.

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here