Ja ku ishin shumë njerëz këtë fundjavë…

Në një aktivitet elegant këtë fundjavë, kompania Comfort Zone Albania promovoi linjën e re të produkteve për lëkurën Skin Regimen 2.0. Në ambjentet e kolegjit profesional të lartë TESS, në këtë event ekspertët italianë të estetikës, Monica Girelli dhe Giorgia Zanella shuajtën kuriozitetin e të ftuarve mbi sekretet e një lëkure rrezatuese dhe të shëndetëshme.
Skin Regimen 2.0 është një qasje e një skincare modern, që fuqizon ju nga brenda-jashtë, duke punuar në lëkurë e njëkohësisht duke përmirësuar mendjen, dhe në mendje për të përmirësuar lëkurën.

Të pranishëm në këtë aktivitet ishin personazhë publikë, modele, gazetarë, bloggere, diplomatë dhe profesionistë të fushave të ndryshme si: Armina Mevlani, Anila Basha, Pranvera Borakaj, Iva Tico, Ervin Kurti, Fjodora Fjora, Reila Bozdo, Brunilda Paskali, Eni Shehu, Xhani Shqerra, Sara Kolami, Sara Berisha e shumë të tjerë…

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here