Klaudia Shifer mbush 47 vjeҫ. Ja si duket.

Klaudia Shifer ka mbushur 47 vjec më 25 gusht. Ajo është një nga ikonat e modës të disa dekadave më parë, veҫanërisht në fund të viteve ‘80’të – fillim të viteve ’90-të. Kjo është koha kur Shifer “bënte ligjin” në pasarela dhe koha kur Karl Lagerfeld a kurorëzoi atë si Mbretëresha e Chanel. Ajo gjithmonë ҫelte dhe mbyllte shfaqjet e tij me veshjen e një fustani nusërie ose të një mini të dekoruar me perla ndërsa shfaqej me buzëqeshjen e saj si të askujt tjetër, totalisht të kundërt me personalitetin e saj të përshkruar si introvert. Chanel ishte vetëm Shifer në vitet ’90-të. Ajo ishte frymëzimi i Lagerfeld dhe ai ishte mentori i saj.

Ja si duket Klaudia Shifer në vitin 2017:

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here