Milioneri rus i sallameve bie nga dritarja

Milioneri rus Pavel Antov ka vdekur pasi ka rënë nga dritarja e hotelit në Indi ku po qëndronte, pas festës për ditëlindjen e tij të 66-të, raporton Euronews dhe AFP.
Ngjarja ndodhi dy ditë pasi miku që e shoqëronte, Vladimir Budanov, vdiq në dhomën e hotelit nga një atak në zemër.
Pavel Antov ishte anëtar i partisë së Putin.

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here