26.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #aksident

Etiketim: #aksident

Mbytet varka me emigrantë, 27 gra shtatzëna dhe fëmijë, vdesin

Fëmijë dhe gratë shtatzëna ishin në mesin e të paktën 27 emigrantëve që vdiqën kur varka e tyre e vogël u mbyt në një...

Shpërthimi në fabrikën e municioneve në Serbi, të paktën 2 të...

Një seri shpërthimesh u dëshmuan në një fabrikë municionesh në periferi të kryeqytetit të Serbisë të martën, duke vrarë të paktën dy punëtorë dhe...

Aksidentohet autobuzi në Bullgari, raportohen 45 të vdekur

Mbi 12 fëmijë ishin në autobus, ndërsa shtatë pasagjerë shpëtuan dhe u dërguan në një spital, thotë ministria e brendshme. "Dyzet e pesë ose 46...

Makina me shpejtësi merr jetën e pesë njerëzve gjatë një ceremonie...

Të paktën pesë persona janë vrarë dhe më shumë se 40 janë plagosur pasi një makinë u përplas në një paradë në shtetin amerikan...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!