Puna e ëndrrave për miqtë e Amerikës: Fitoni 2500$ duke parë 25 filma Krishtlindjesh

Moscow 11.29.2021. female hand eat popcorn food and enjoyment relaxing watching the movie "home alone" on laptop at home in comfy cozy bed at night on merry christmas or happy new year holidays eve

Sezoni i festave po afron dhe CableTV.com po ofron një mundësi pune të ëndrrave për të gjithë entuziastët e filmave të Krishtlindjeve. Nëse je dikush që pëlqen të struket me një filxhan kakao për të parë filma klasikë festiv, ky mund të jetë shansi yt për ta kthyer pasionin tuaj në një punë me pagesë.

Çfarë ju pret?
CableTV.com është në kërkim të një “Chief of Cheer”, një pozicion i lakmuar i punës së ëndrrave që vjen me një çmim bujar në para prej 2,500 dollarësh. Por kjo nuk është e gjitha – Shefi i zgjedhur i Cheer do të marrë gjithashtu një abonim për një vit në shtatë shërbime të nivelit më të lartë të transmetimit, duke përfshirë Netflix, Hulu, Disney+, Amazon Prime, Max, Apple TV+ dhe Hallmark Movies Now.

Një Sfidë Festive 
Nëse jeni gati për sfidën, përgjegjësia juaj kryesore si Shefi i Cheer është të shikoni 25 filma festash në 25 ditë. Por nuk do të thotë se vetëm do të uleni dhe shijoni filmat; do t’ju duhet të renditni secilin film bazuar në tre kategori: Nostalgji, histori që ju ngrohin zemrën dhe gëzimi i festave të fundvitit. Për më tepër, ju do të vlerësoni shtatë shërbimet e transmetimit në faktorë si lehtësia e përdorimit, cilësia e videos dhe përzgjedhja e filmave për pushime.

Hyni në botën e filmave festivë
Ndërsa ju keni fleksibilitetin për të zgjedhur grupin e filmave tuaj për pushime, CableTV.com ka disa filma të preferuar personalë për t’ju nisur. Nga klasikët si “It’s a Wonderful Life” deri tek hitet moderne si “The Princess Switch”, opsionet janë të ndryshme. Pavarësisht nëse anoni drejt klasikëve të animuar ose romaneve të ngrohtë, zgjedhja është e juaja.

Kush mund të aplikojë?
Për t’u kualifikuar për këtë punë festive të ëndrrave, duhet të jeni banor i Shteteve të Bashkuara dhe të paktën 18 vjeç. E vetmja kërkesë tjetër është një dashuri e thellë për filmat e festave, një shpirt i gëzuar dhe përkushtimi për t’u kënaqur në një maratonë filmash me 25 filma në 25 ditë.

Si të siguroni punën e ëndrrave: Detajet e aplikimit
Nëse jeni gati për të nisur këtë aventurë kinematografike festash, thjesht plotësoni formularin e aplikimit në faqen e internetit CableTV.com. Nuk ka nevojë për një letër motivuese; CableTV.com vlerëson kohën tuaj gjatë këtij sezoni të ngarkuar. Sigurohuni që të dorëzoni aplikacionin tuaj deri më 1 dhjetor 2023, në orën 23:59. sipas orës së Amerikës së Veriut, dhe rifreskoni emailin tuaj për një surprizë të mundshme festive më 5 dhjetor.

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here