23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #krishtlindje

Etiketim: #krishtlindje

A e dini se pse është traditë të lini pemën tuaj...

Ka shumë polemika kur bëhet fjalë për nxjerrjen dhe vënien e pemës së Krishtlindjes në familje. Mami dëshiron që kjo të bëhet sa më...

Bota feston Krishtlindjen (foto)

Dritat dhe dekorimet shumëngjyrëshe e bënë këtë urë këmbësore në Taipei të Tajvanit, shumë të preferuar nga vendasit dhe turistët. Murgeshat luten gjatë një shërbese...

Mesazhi i Papa Françeskut në prag të Krishtlindjes: Shikoni përtej dritave...

Në meshën e madhe në pragun e Krishtlindjes, Papa sjell mesazhin e tij për njerëzimin dhe u bën thirrje të gjithëve të shikojnë përtej...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!