26.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #alitalia

Etiketim: #alitalia

Ish-Stjuardesat e Alitalia zhvishen në qendër të Romës në shenjë proteste

Dhjetëra ish-stjuardesa nga linja ajrore italiane e mbyllur Alitalia hoqën uniformat e tyre të mërkurën dhe u shfaqën të veshura vetëm me të brendshme...

Italia prezanton linjën e re ajrore pas falimentit të Alitalia

Linja ajrore e re kombëtare e Italisë, ITA Airways, filloi të premten me një premtim për të rikthyer krenarinë tek transportuesi i flamurit të...

Italia konfirmon se do të zëvendësojë paraardhësin Alitalia

Prej disa vitesh është vënë re sesi kompania Alitalia, ka mangësi në shërbim dhe kujdes ndaj fluturimeve që ofron. Avionët janë shumë të vjetër,...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!