30.5 C
Tirana, AL
Thursday, September 21, 2023
Kreu Etiketimet #bebe

Etiketim: #bebe

Infermierja në Mbretërinë e Bashkuar merr dënim të përjetshëm për vrasjen...

Zonja Letby u dënua javën e kaluar për vrasjen e shtatë foshnjave dhe përpjekjen për të vrarë gjashtë të tjerë, duke e bërë atë...

Johnson & Johnson përballet me akuza për shkaktimin e kancerit prej...

Johnson & Johnson (J&J) do të ndalojë prodhimin dhe shitjen e pudrës së foshnjave me bazë talk në të gjithë botën nga viti i ardhshëm. Njoftimi...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!