29.5 C
Tirana, AL
Monday, August 8, 2022
Kreu Etiketimet #diell

Etiketim: #diell

Gjithçka që duhet të dini për të luftuar djegiet nga dielli,...

Njolla të kuqe flakë, lëkurë e ashpër, ditët e rrjepjes së lëkurës -- janë vetëm një pjesë e historisë së dëmtimit nga dielli. Djegiet nga...

Njerëzit sapo ‘prekën’ diellin për herë të parë duke përdorur një...

Misteret e hapësirës kanë nxitur kuriozitetin e shumë studiuesve për të zbuluar të fshehtat dhe si funksionojnë sistemet planetare e diellore. Me shekuj me...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!