25.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #doreheqje

Etiketim: #doreheqje

‘Punët e ëndrrave kanë vdekur’: Dorëheqja pa zhurmë është tendenca e...

Profesionistët e rinj po mësojnë të thonë 'jo' për më shumë dhe 'po' për më pak. Teksa Gen-Z po hyn në botën e korporatave dhe...

Dorëheqja e Draghi-t po vjen pikërisht kur Evropa ka nevojë për...

Kryeministri italian përballet me një votëbesim vendimtare javën e ardhshme. Evropa mund të paguajë çmimin nëse ai bie. Me postin e kryeministrit italian Mario Draghi...

Protestuesit hyjnë në pallatin presidencial në Sri Lanka dhe kridhen në...

Protestuesit në Sri Lanka hynë në pallatin presidencial sot, pas disa ditësh kërkese intensive që ai të tërhiqej. Qindra protestues hynë në ambjentet e...

Boris Johnson jep dorëheqjen

Boris Johnson jep dorëheqjen si lider i Partisë Konservatore dhe do të bëjë një deklaratë para kombit gjatë ditës së sotme. Zoti Johnson ka folur...

Numri 1 i shtetit i shtetit të New York jep dorëheqjen

Guvernatori i Nju Jorkut, Andrew Cuomo njoftoi të martën se do të japë dorëheqjen pasi një raport nga prokurori i përgjithshëm i shtetit dokumentoi...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!