27.5 C
Tirana, AL
Monday, May 20, 2024
Kreu Etiketimet #foto

Etiketim: #foto

Fotografi italian vjedh foton e famshme të anijes me emigrantët shqiptarë

Fotoja simbolike e një anije plot me emigrantë që përpiqeshin të largoheshin nga porti i Durrësit, në Shqipëri për të mbërritur në Bari, në...

I ftohti ekstrem i ShBA në foto

Vazhdon java e të ftohtit arktik në ShBA. Dhjetra shtete po përjetojnë temperatura të të ftohtit ekstrem. Ja disa foto të publikuara nga media...

Bota feston Krishtlindjen (foto)

Dritat dhe dekorimet shumëngjyrëshe e bënë këtë urë këmbësore në Taipei të Tajvanit, shumë të preferuar nga vendasit dhe turistët. Murgeshat luten gjatë një shërbese...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!